Durvis Alumīnija – Ugunsdrošās

Mūsdienās Ugunsdrošās alumīnija durvis ir kļuvušas par drošu  risinājumu, ja mērķis  ir ēkas ugunsdrošiba.

Alumīnija durvju, konstrukciju ugunsdrošiba tiek nodrošināta, ievietojot alumīnija profila kamerās speciālus  materiālus, termoizolējošus un karstumu slāpējošu izolējošus materiālus, tāpat arī izmantojot pašlīmējošas un pašizplešanās starplikas tāpat arī integrējot īpašu stiklojuma fiksāciju, kas nodrošina nepieciešamo stiklojuma notūrību.

Visi alumīnija ugunsdrošo durvju aksesuāri, kā arī stiprinājuma elementi ir apstrādāti ar speciālu antikorozijas materiālu. Šo uzlabojumu rezultātā durvis ir  ilgmūžibas un drošības paraugs.

Ugunsdrošas alumīnija durvis tiek plaši izmantotas būvējot, gan sabiedriskas gan dzīvojamas ēkas. Obligāta ir šādu durvju pielietošana telpās, kur ir izvietotas bīstamas un ugunsbīstamas ražotnes, krāsošanas cehi un kameras. Ražošanas telpās kur notiek viegli uzliesmojošu gāzu uzpilde un lietošana.Ražošanas telpās kur ir dažādās ķīmiskās rūpniecības objekti un laboratorijas.

Ugunsdrošas alumīnija durvis tiek izmantotas objektos, kuru uzdevums ir dažadu vērtību glabāšana, kā piemēram, serveru telpas  un naudas glabātuves, bankas, retu un vērtīgu grāmatu glabātuves.